Hangi lazer tercih edilmeli?

Hangi lazer tercih edilmeli? Hangi lazer tercih edilmeli?, Lazer epilasyon en iyi yöntem hangisi?, Buz Lazer mi daha iyi Alexandrite mi?, Hangi lazer kesin çözüm?, Alexandrite lazer mi yoksa diode lazer mi?

Hangi lazer tercih edilmeli?

Lazer epilasyon en iyi yöntem hangisi?, Epilasyon için en iyi lazer Alexandrite ve Diode lazerdir. Fakat bunlarında FDA onaylı olanı tercih edilmelidir. En iyi lazerler daha çok batı kökenlidir. Özellikle Amerika, İsrail, Almanya gibi ülkeler bu teknolojide iyidir.

Lazer epilasyon en iyi yöntem hangisi?

Lazer epilasyon en iyi yöntem hangisi?, Epilasyon için en iyi lazer Alexandrite ve Diode lazerdir. Fakat bunlarında FDA onaylı olanı tercih edilmelidir. En iyi lazerler daha çok batı kökenlidir. Özellikle Amerika, İsrail, Almanya gibi ülkeler bu teknolojide iyidir.

Buz Lazer mi daha iyi Alexandrite mi?

Buz Lazer mi daha iyi Alexandrite mi?, İstenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen milyonlarca kadın ve erkek lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Lazer epilasyon hakkında dünyada kabul gören başarı oranı % 80 civarındadır. Buz Lazer ile bu oran %90-95'lere kadar çıkmaktadır.

Hangi lazer kesin çözüm?

Hangi lazer kesin çözüm?, -Buz lazer, koyu cilt tiplerinde dahi etki gösterirken, Alexandrite lazer cihazı, beyaz tenli ciltlerde daha etkilidir. -Buz lazer epilasyonla ince kıllarda bile büyük başarı elde edilirken, Alexandrite lazer cihazı, kalın kıllarda daha etkilidir.

Alexandrite lazer mi yoksa diode lazer mi?

Alexandrite lazer mi yoksa diode lazer mi?, Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla tüm cilt tiplerinde güvenli, etkili ve kalıcı lazer epilasyon yaptığını kanıtlamıştır. Tüm bu özellikleri ile Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi olarak kabul görmektedir.

Hangi lazer tüyleri bitirir?

Hangi lazer tüyleri bitirir?, İki cihazında avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Kıl rengi ve teni açık kişilerde Alexandrite iyi bir seçim olabilir. Koyu renkli kişiler ise diode seçmelidir. Özellikle Alexandrite lazer ile epilasyondan sonra 1 ay güneşe çıkmamak gerekli olurken diğerinde ise yaz aylarında epilasyon yapılabiliyor.

En iyi sonuç veren lazer epilasyon cihazı hangisi?

En iyi sonuç veren lazer epilasyon cihazı hangisi?, Günümüzde epilasyon amaçlı olarak kullanılan diode lazer, alexandrite lazer ve Nd Yag lazer epilasyon olmak üzere 3 çeşit lazer epilasyon cihazı vardır. Hastanemizde lazer epilasyon konusunda en etkililerinden olan Alexandrite lazer epilasyon cihazı (Candela Pro marka) kullanılmaktadır.

8 seans lazer kaç ay sürer?

8 seans lazer kaç ay sürer?, Alexandrite lazer: 755 nanometre dalga boyu ile çalışmaktadır. Diode ile birlikte en çok tercih edilen ve en etkili lazer cihazları arasındadır.

Alexandrite lazer acısı neye benzer?

Alexandrite lazer acısı neye benzer?, Epilasyon Sürecinde 8 Seans Lazer Kaç Ay Sürer. Genel olarak 8 seans lazer 12-16 ay (360-480 gün) sürebilmektedir. Lazer epilasyonda 8 seanslık süreçler işlem yapılacak bölgeye göre değişebilmekle birlikte genelde seans sayısı açısından ideal olarak kabul edilmektedir.

Buz lazer Jelsiz yapılırsa ne olur?

Buz lazer Jelsiz yapılırsa ne olur?, Alexandrite Lase Pro cihazı ile yapılan lazer epilasyon tekniğinde, tedavi süresince orta seviyede, tolare edilebilir düzeyde bir acı hissedeceksiniz . Cildiniz çok hassas veya lazere karşı alerjik değilse lokal anesteziye ihtiyaç duyulmaz.

Her lazer öncesi jilet şart mı?

Her lazer öncesi jilet şart mı?, Buz lazer epilasyon jel kullanılmadan yapılamaz. Lazer epilasyon esnasında kullanılan jel, lazer enerjisinin emilimini arttırır. Aynı zamanda cilt ve tedavi başlığı arasındaki sürtünmeyi azaltır, tedavi başlığının cilt üzerindeki hareketini kolaylaştırır.

Lazerin iyi olduğu nasıl anlaşılır?

Lazerin iyi olduğu nasıl anlaşılır?, Merhabalar, lazer epilasyon uygulamalarından önce kılların kısaltılması gerekir. Her seanstan önce kısaltma işleminin yapılması gereklidir. Kılların kısaltılması jilet yardımı ile yapılmalıdır ve ağda, cımbız gibi kılları kökünden koparan işlemler kesinlikle yapılmamalıdır.

Neden Diode Lazer?

Neden Diode Lazer?, Uygulama sonrasında 15-21 gün aralığında işlem bölgesindeki kıllarda dökülme gerçekleşecektir. Merhabalar, kıllar sıfırlanarak işlem yapıldığından uygulamadan hemen sonra dökülme fark etmek mümkün değildir. Seanstan 2-3 hafta sonra uygulama bölgesinde uzayan kıllar kendiliğinden dökülür.