Alexandrite lazer kimler kullanamaz?

Alexandrite lazer kimler kullanamaz? Alexandrite lazer kimler kullanamaz?, Alexandrite lazer kimlere uygulanmaz?, Alexandrite lazer hangi ciltler için?, Lazer epilasyon kimlere uygulanmaz?, Alexandrite lazer tüyleri çoğaltır mı?

Alexandrite lazer kimler kullanamaz?

Alexandrite lazer kimlere uygulanmaz?, Alexandrite ve Diode Lazerin Farkları Diode lazer tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilirken, Alexandrite lazer ten rengi çok koyu kişilerde kullanılamaz.

Alexandrite lazer kimlere uygulanmaz?

Alexandrite lazer kimlere uygulanmaz?, Alexandrite ve Diode Lazerin Farkları Diode lazer tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilirken, Alexandrite lazer ten rengi çok koyu kişilerde kullanılamaz.

Alexandrite lazer hangi ciltler için?

Alexandrite lazer hangi ciltler için?, Alexandrite lazer uygulaması, kıl köklerinin derin olduğu yüz, sırt gibi bölgelerdeki kıllar üzerinde etkili olmadığı için bu bölgelere uygulanmaz. Çünkü bu lazer tipinin dalga boyları kısadır ve ciltte derinlere inemez.

Lazer epilasyon kimlere uygulanmaz?

Lazer epilasyon kimlere uygulanmaz?, Kişinin kıl tipine ve cildine göre seans süreleri değişiklik gösterebilir. Alexandrite lazer açık cilt tiplerinde kullanılır.

Alexandrite lazer tüyleri çoğaltır mı?

Alexandrite lazer tüyleri çoğaltır mı?, Açık yara veya enfeksiyonlarda, hamile ve emziren kadınlarda, kronik cilt hastalıklarında, epilepsi veya lazer ışığına reaksiyonu olan bireylere bu işlem yapılması doğru olmaz.

Alexandrite mı yoksa buz lazer mi?

Alexandrite mı yoksa buz lazer mi?, Vücudun en yoğun kıl folikülü olan bölgesi yüz bölgesidir. (östrojen hormonları tarafından baskılanan kıllar yüz bölgesindedir). Alexandrite lazer yüz bölgesindeki (havadan atış yaptığı için) kılları uyarır, ribaund yaratır ve çoğunlukla çoğaltır.

Buz mu Alex mi?

Buz mu Alex mi?, Alexandrite lazer cihazı beyaz tenli ciltlerde daha etkili iken buz lazer kyu cilt tiplerinde dahi etki gösterir. Buz lazer her mevsim kullanılırken, alexandrite lazer cihazı yaz aylarında tercih edilmemektedir. Alexandrite lazer diğer lazer çeşitlerine göre daha hızlı bir yöntem olmasından dolayı daha avantajlıdır.

Alexandrite lazer ile kaç seansta tüm kıllar biter?

Alexandrite lazer ile kaç seansta tüm kıllar biter?, -Buz lazer, koyu cilt tiplerinde dahi etki gösterirken, Alexandrite lazer cihazı, beyaz tenli ciltlerde daha etkilidir. -Buz lazer epilasyonla ince kıllarda bile büyük başarı elde edilirken, Alexandrite lazer cihazı, kalın kıllarda daha etkilidir.

Her lazer öncesi jilet şart mı?

Her lazer öncesi jilet şart mı?, Her seans yaklaşık 15 ila 30 dakika sürer. Seans sayısı ve aralığı kişinin kıl tipine ve cildine göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 4 ila 8 seans arasında tedavi tamamlanır. Alexandrite Lazer Epilasyon uygulamalarında işlem yapılacak bölgeye göre hazırlık aşaması farklılık gösterebilir.

En iyi sonuç veren lazer epilasyon cihazı hangisi?

En iyi sonuç veren lazer epilasyon cihazı hangisi?, Merhabalar, lazer epilasyon uygulamalarından önce kılların kısaltılması gerekir. Her seanstan önce kısaltma işleminin yapılması gereklidir. Kılların kısaltılması jilet yardımı ile yapılmalıdır ve ağda, cımbız gibi kılları kökünden koparan işlemler kesinlikle yapılmamalıdır.

Nereye epilasyon yapılmaz?

Nereye epilasyon yapılmaz?, Alexandrite lazer: 755 nanometre dalga boyu ile çalışmaktadır. Diode ile birlikte en çok tercih edilen ve en etkili lazer cihazları arasındadır.

Lazer nerelere yapilmaz?

Lazer nerelere yapilmaz?, Merhabalar, lazer epilasyon göz kapağı dışında tüm vücut bölgelerine uygulanır. Benlerin ve dövmelerin üzerine lazer epilasyon yapılmaz. Uygulama yapılacak alanda yara, enfeksiyon varsa bu alanlara da uygulama yapılmaz.

Lazere kılları almadan gidilir mi?

Lazere kılları almadan gidilir mi?, Lazer epilasyonun ilk seansına gidilmeden önce kılların jilet yardımıyla alınmasına gerek yoktur. İkinci seans için önceki seans sonrası çıkan tüyler yüz bölgesi hariç jilet ile alınmalıdır.